atlanta ht430 ht103 dallas
HT-410 HT 430 HT 103 HT 125
new manhattan new manhattan fotelemasaz HT 1650
HT 620 HT 135 HT 270 HT 1650
HT 7450  
HT 7450  
 
Strona główna \ Produkty \ Human Touch
human touch humantouch inter health

Technologia Human Touch Technology® jest najbardziej zaawansowym systemem masażu automatycznego jaki kiedykolwiek stworzono by odtworzyć techniki używane przez masażystów – terapeutów i kręgarzy. Wraz z naciśnięciem guzika to krzesło obudzi twoje zmysły, uleczy twoje ciało i wypełni twoja duszę.

Nasz Human Touch Technology® system do masażu tak wiernie oddaje techniki terapeutyczne stosowane przez specjalistów od pleców i kręgosłupa, że stał się preferowaną technologią American College of Chiropractic Orthopedists. System jest zaprojektowany w taki sposób że dokładnie dopasowuje się do naturalnego konturu twojego kregosłupa i porusza się w trzech wymiarach w różnych trybach.

Nasza wyznaczajaca trendy grupa projektantów nieustannie wprowadza nowe kolory, nowe style, nowe materiały, ponieważ wiemy, że nie wystraczy by nasze produkty zapewniały jedynie najlepszy system masażu na rynku. By zasłuzyć na miejce w twoim otoczeniu, nasze krzesła muszą też świetnie wyglądać. To właśnie nasz sposób by powiedzieć, że rozumiemy czego chcesz.

Nasz zespół naukowców, badaczy i inżynierów analizuje leczenie jakiemu poddają swoich pacjentów terapeuci, kręgarze i lekarze, a następnie przerabia te techniki w wyrafinowane mechanizmy Human Touch Technology®. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jako światowego leadera w technologii masażu, produkujemy najbardziej zaawansowane systemy jakie kiedykolwiek wynaleziono.
Nasz wielo-patentowy system masażu Technologia Ludzkiego Dotyku® dokładnie naśladuje terapeutyczne techniki stosowane przez profesjonalistów od kręgosłupa i placów, który preferowany jest przez Amerykańskie Kolegium Ortopedów Kręgarzy. Jest tak zaprojektowany aby dopasować się do naturalnego komfortu Twojego kręgosłupa i poruszać się trójwymiarowo w czterech różnych trybach.
masa� masuj�cy masa�e fotele fotel fotel masuj�cy

Wałkowanie

Daje złudzenie delikatnych dłoni masa-żysty, który zdecydowanie uciska najpierw jedną stronę twojego kręgososłupa, następnie drugą. Uwalnia to od napięcia a rozluźnia mięśnie i przygotowuje pecy do głębszego masażu.

Ugniatanie
Daje złudzenie kciuków zdecydowanie uciskających obydwie strony pleców. Następnie masaż staje się głębsze, ujędrniając mięśnie i poprawiając krążenie.

Uciskanie
(HTT® exclusive) Daje złudzenie leczniczego dotyku dłoni profesjonalnego terapeuty, który zdecydowanie uciska mięsnie wzdłuż twojego kręgosłupa. Pomaga to poprawić zdolności ruchowe i sylwetkę (posturę).

Ostukiwanie

Daje złudzenie pięści lub krawędzi dłoni gwałtownie uderzających mięśnie pleców. Jest to głęboka terapia stosowana szeroko w medycynie sportowej. Uelastycznia połaczenia kręgów, usuwa napięcia i wzmacnia całe plecy.


Masaż stóp

Masaż stóp uzywa tych samych mechanizmów Human Touch Technology®, jak do masażu pleców w tych krzesłach. Daje to złudzenie ludzkich dłoni uciskających twoje stopy.


Masaż łydek

TTen opatentowany system ostrożnie lecz zdecydowanie masuje mięsnie łydek, od kostek w strone kolan, by usunąć stres i uczucie bolacych nóg. Mechaniczny 3wymiarowy ruch w Human Touch Technology® masaż łydek kieruje przepływ krwi do góry co polepsza krążenie.
 
 
www.entropia.net.pl