ijoy130 ijoy175 ijoy200
iJoy 130 iJoy 175 iJoy XL 200 iJoy 2720
   
Ottoman 2.0    
 
Strona główna \ Produkty \ iJoy
i joy human touch fotel

iJoy®
oznacza najbardziej satysfakcjonujący masaż, dogodny, komfortowy, we współczesnym stylu. Jest to automatyczny masaż, który daje jednak poczucie niezwykle ludzkiego, zaprojektowanego zgodnie z opatentowana technologią (Human Touch Technology®) dla ludzi aktywnych by mogli Żyć, Bawić się i Odpoczywać.

W każdym iJoy® Robotic Massage® Chair są “dłonie” wykwalifikowanego masażysty, tylko czekające by zapewnić ci kojący masaż pleców. Ale nie ograniczaj się do naszych słów, usiądź w fotelu i poczuj efekt.
Nasz wielo-patentowy system masażu Technologia Ludzkiego Dotyku® dokładnie naśladuje terapeutyczne techniki stosowane przez profesjonalistów od kręgosłupa i placów, który preferowany jest przez Amerykańskie Kolegium Ortopedów Kręgarzy. Jest tak zaprojektowany aby dopasować się do naturalnego komfortu Twojego kręgosłupa i poruszać się trójwymiarowo w czterech różnych trybach.
masa�e masuj�cy masa� fotele z masa�em
Wałkowanie
Daje złudzenie delikatnych dłoni masa-żysty, który zdecydowanie uciska najpierw jedną stronę twojego kręgososłupa, następnie drugą. Uwalnia to od napięcia a rozluźnia mięśnie i przygotowuje pecy do głębszego masażu.
Ugniatanie
Daje złudzenie kciuków zdecydowanie uciskających obydwie strony pleców. Następnie masaż staje się głębsze, ujędrniając mięśnie i poprawiając krążenie.
Uciskanie (HTT® exclusive) Daje złudzenie leczniczego dotyku dłoni profesjonalnego terapeuty, który zdecydowanie uciska mięsnie wzdłuż twojego kręgosłupa. Pomaga to poprawić zdolności ruchowe i sylwetkę (posturę). Ostukiwanie
Daje złudzenie pięści lub krawędzi dłoni gwałtownie uderzających mięśnie pleców. Jest to głęboka terapia stosowana szeroko w medycynie sportowej. Uelastycznia połaczenia kręgów, usuwa napięcia i wzmacnia całe plecy.
Nasza wyznaczajaca trendy grupa projektantów nieustannie wprowadza nowe kolory, nowe style, nowe materiały, ponieważ wiemy, że nie wystraczy by nasze produkty zapewniały jedynie najlepszy system masażu na rynku. By zasłuzyć na miejce w twoim otoczeniu, nasze krzesła muszą też świetnie wyglądać. To właśnie nasz sposób by powiedzieć, że rozumiemy czego chcesz.

Nasz zespół naukowców, badaczy i inżynierów analizuje leczenie jakiemu poddają swoich pacjentów terapeuci, kręgarze i lekarze, a następnie przerabia te techniki w wyrafinowane mechanizmy Human Touch Technology®. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie jako światowego leadera w technologii masażu, produkujemy najbardziej zaawansowane systemy jakie kiedykolwiek wynaleziono.
 
 
www.entropia.net.pl