Strona główna \ Produkty
ijoy
ijoy 130 ijoy175 ijoy XL 200 ijoy2720
iJoy 130 iJoy 175 iJoy XL 200 iJoy 2720
ottoman    
Ottoman 2.0    
human touch
atlanta ht 430 ht 103 dallas
HT-410 HT 430 HT 103 HT 125
new manhattan new manhattan ht270 ht1650
HT 620 HT 135 HT 270 HT 1650
ht1650  
HT 7450  
Human Touch

Human Touch - Partner w dobrym samopoczuciu
interactivehealth
Firma Human Touch® od dziesięcioleci jest liderem w dziedzinie produktów masujących. Tworzy produkty, które stosują najnowsze technologie przy jednoczesnym wykorzystaniu starożytnych sztuk masażu.

NEW Human Touch Technology®
HTT jest prawdziwym krokiem w technologii masującej, jest efektem wieloletnich badań i rozwoju. Ten zrewolucjonizowany system naśladuje najnowsze techniki używane w masażu i profesjonalnym kręgarstwie.
humantouch

JAK TO DZIAŁA? Zaczyna się od wielopatentowego mechanizmu działającego jak masujące "Ręce" masażysty. "Ręce" składają się z dwu lub trój wymiarowych dysków, które otoczone są twardym, ale wygodnym materiałem, odczuwanym jak masujące palce masażysty. Współpracujące ze sobą elementy dostarczają wiele różnorodnych funkcji masażu, dzięki którym osiągamy rewelacyjne efekty.

HTT, jest rekomendowany przez profesjonalistów, zaprojektowany dla Ciebie.
"HTT" jest preferowaną technologią ACCO. (AMERICAN COLLEGE OF CHIROPRACTIC ORTHOPEDISTS)

Dlaczego oryginalne fotele Human Touch®?
Tylko prawidłowe połączenie technik masażu, opracowane przez specjalistów i sprawdzone w praktyce przez lata i tysiące klientów na całym świecie zagwarantuje państwu pełną satysfakcje z dokonanego wyboru fotela masującego i przy dzisiejszym szybkim tempie życia Human Touch® - System Masujący, będzie istotnym elementem w celu osiągnięcia równowagi fizycznej i psychicznej, a tym samym dobrego samopoczucia.

Co to za znak przy produktach Human Touch®?
interactive health
ACCO (Amerykańskie Kolegium Kręgarzy Ortopedów) zostało założone w 1955 r. i było pierwszą profesjonalną, niezależną i niedochodową organizacją kręgarzy, zajmującą się bezoperacyjną i bezlekową ortopedią.
Ortopedia Kręgarska jest definiowana jako ta gałąź ortopedii, której celem jest zapobieganie i poprawianie zniekształceń kręgosłupa technikami bezoperacyjnymi, a także zachowaniem i poprawieniem funkcji kości, mięśni, stawów i unerwień.
Dlatego też ACCO rekomenduje używania foteli Firmy Human Touch®, których masaż pomaga w osiągnięciu celów Ortopedii Kręgarskiej.
 
 
www.entropia.net.pl